Team

Als u vragen heeft over ons bedrijf of onze producten, staat ons team graag tot uw dienst:

  • Mr. Koen Bauters
    Sales Manager
    T +32 [0]55 39 00 13
    koen@bekina.be

  • Mr. Didier Vervacke
    Sales Manager
    T +32 [0]55 39 00 93
    didier@bekina.be

  • Mr. Brecht Debruyne
    Sales Manager
    T +32 [0]55 39 00 16
    brecht@bekina.be

  • Mr. Marc Van Kerkhoven
    Sales Manager
    T +32 [0]55 39 00 23
    marc@bekina.be

  • Mevr. Hilde De Langhe
    Sales Assistant
    T +32 [0]55 39 00 25
    hilde@bekina.be

  • Mevr. Sylvie Van Impe
    Sales Assistant
    T +32 [0]55 39 00 22
    sylvie@bekina.be

  • Mevr. Liesbeth Maes
    Sales Assistant
    T +32 [0]55 39 00 97
    liesbeth@bekina.be

  • Mr. Thomas Vanderbeke
    Managing Director

  • Mr. Georges Vanderbeke
    Managing Director

Bekina nieuws

Beurs: Eurogénétique

Bezoek Bekina tijdens de EUROGÉNÉTIQUE beurs in Vosges!
Van 4 tot 6 april zullen alle toonaangevende bedrijven uit de landbouwsector aanwezig zijn op EUROGÉNÉTIQUE.

Lees meer

Nieuwsarchief

Vind ons op
Facebook